Oliwia wzięła udział w sesji ART. Jest to nowy rodzaj sesji, którą można wykonać w moim nowym studio. Ten rok przyniósł sporo zmian. M.in upragnione miejsce do robienia sesji studyjnych. Cudowna przestrzeń z duszą, w której mogę wyżywać się ARTystycznie do woli 🙂
Pierwszym rodzajem sesji za które się wzięłam, są właśnie sesje określane mianem FINE ART.
O co w tym chodzi? Co to jest sesja FINE ART ?
Nie jest to klasyczna sesja dziecięca, lub rodzinna. Charakteryzuje się ona dopracowanymi kadrami i stylizacjami, które przed sesją szczegółowo omawiamy. Sesja ta polecana jest dla dzieci od 6 roku życia, dlatego, że pozy są wystudiowane i często trzeba w nich trwać dłuższą chwilę. Ważne jest także aby panować nad mimiką.
Efektem takiej sesji są ponadczasowe portrety, które z powodzeniem mogą ozdobić ściany Twojego domu lub pracowni. Pakiety są minimalistyczne – zobaczyć je możecie tutaj. Dlaczego? Dlatego, że liczy się tu efekt, a nie ilość. Podczas sesji pracujemy wspólnie nad stworzeniem tych kilku wyjątkowych ujęć.
Oliwia super sobie poradziła na sesji. Udało nam się zrealizować, aż 3 stylizacje, a ona w każdej wyglądała przepięknie. To urodzona modelka, a zdjęciami nie mogę przestać się zachwycać.