@: studio@vesperr-studio.pl
tel.: 667 347 797
lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej…

 

Napisz proszę w jakiej sprawie piszesz, jakie masz pytania i podaj swój nr telefonu.

Jeśli szukasz fotografa na konkretną uroczystość – podaj od razu jej termin – sprawdzę jego dostępność.

Zdecydowanie ułatwi to i przyśpieszy przygotowanie dla Ciebie odpowiedzi!

 

Klikając wyślij wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Administrator umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i zapewnia prawo ich poprawiania, jak i usunięcia.

Informujemy, że:

1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Estera Maszota, tel.: 667347797 adres e-mail: studio@vesperr-studio.pl

2. Celem zbierania danych jest wykonanie usług.

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego:

przed 25 maja 2018 r. – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych,
po 25 maja 2018 r. – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celu. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe zrealizowanie usług.

5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania usługi.