FOTOGRAF ŚLUBNY – TRÓJMIASTO I OKOLICE


 

Wasz Dzień na pewno będzie wyjątkowy, gdyż będzie to Wasz dzień, dzień w którym Wy, Wasza rodzina i przyjaciele spotkacie się, aby świętować Waszą miłość. Jeśli będę mogła Wam wówczas towarzyszyć, a przy tym złapać radość, śmiech a czasem łzy wzruszenia będę zachwycona!

Fotograf na ślub Gdynia

 

Fotografia ślubna pozwala na ogromną różnorodność. Zarówno reportaż, jaki i pozowane sesje portretowe – fotograf ślubny musi sprawnie poruszać się we wszystkich dziedzinach fotografowania. Jeśli szukasz elastycznego i żywiołowego fotografa na ślub w Gdyni, Gdańsku, Sopocie (Trójmieście) jak i okolicach to trafiłeś/łaś idealnie. Jeśli masz ślub na Kaszubach, ucieszę się jeszcze bardziej 🙂

 

Pakiety, które oferuje zawierają opcje od całodniowego reportażu, z sesją plenerową innego dnia, po krótkie kilku godzinne relacje. Można zarezerwować również sam plener ślubny nad morzem.

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile kosztuje fotograf na ślub – napisz coś więcej o swoim ślubie i poproś o pdf z wyceną!

Oferta zawiera podstawowe pakiety, jednak możliwe są także inne, dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb opcje, oraz domówienie poszczególnych elementów oferty – Pytaj!


dojazd powyżej 30 km(w jedną stronę) -> +2 zł/km (liczone tam i z powrotem)

 

 

Ofertę możesz znaleźć też tutaj: <kliknij w logo>
FOTOGRAFIA MIŁOŚCI - VESPERR STUDIO - Z ENERGIĄ I UŚMIECHEM <3

 


 

 

 

FAQ – czyli wszystko o co chcesz zapytać! 

Jakie są moje zdjęcia?
Są energetyczne, kolorowe, pełne radości i wzruszenia. Lubię kolor, lubię się nim bawić. Ale stawiam też na ponadczasowość, gdyż chce stworzyć Wam pamiątkę na całe życie, a nie tylko nadchodzący sezon, podczas którego trendy zmienią się kilkukrotnie. Dlatego dbam o klasyczne kadry i pozy, które po oprawieniu w ramki, każda babcia lub ciocia dumnie postawi na komodzie.
W dniu ślubu to Wy jesteście najważniejsi, ale bardzo pilnuje, żebyście wśród swoich wspomnień znaleźli zdjęcie każdego gościa, a w szczególności najbliższych Wam osób.

W jaki sposób przygotowuje zdjęcia?
Zdjęcia jakie otrzymujecie są w pełnej rozdzielczości, bez znaków wodnych i logotypów. Po selekcji fotografie, zostają poddane obróbce, na którą składa się korekta kolorystyki, kadrów, kontrastu, jasności..  Przygotowuję również dla Was, według Waszych wytycznych projekt fotoalbumu, który wysyłam Wam do akceptacji.  Macie wówczas możliwość wymiany zdjęć bądź korekty układu projektu.

Co można domówić do pakietu?
Jeśli potrzebujesz dodatkowych albumów dla swoich rodziców/dziadków lub świadków istnieje możliwość domówienia pojedynczych albumów lub ich pakietów. Wykonuję także odbitki fotograficzne oraz obrazy na płótnie. Możesz zamówić również pokaz ze zdjęć z podkładem muzycznym.

Jak zarezerwować usługę?
Nic prostszego! Po sprawdzeniu dostępności terminu umówimy się na kawę/herbatę! Pokażę Wam te piękne albumy, o których mowa w ofercie i podpiszemy umowę! Wtedy będziecie pewni, że ja wraz z moim aparatem na ten jeden dzień jestem do Waszej dyspozycji! 🙂

 

ZOBACZ SESJE:

M&A Ślub w Sobieszewie

Ślub Martyny&Przemka Hotel nad Wisłą