Skoro tutaj trafiłeś, to chciałabym się przedstawić!

Wierzę, że wszyscy których spotykamy w naszym życiu, pojawiają się w nim nieprzypadkowo. Jeśli więc jesteś tutaj  oznacza to, że mamy coś razem do zrobienia  🙂

 

Coś o mnie?

Nazywam się Estera –  kocham zwierzęta, naturę, ruch i piesze wędrówki. W życiu towarzyszą mi 3 koty, które wygrzewają moje kolanka przez większość dnia 🙂

Robię zdjęcia, bo dzięki temu mogę pokazywać innych ludzi i świat – taki jak ja go widzę – czyli czasem niedoskonały, czasem trudny, ale mimo to piękny. Lubię poznawać nowych ludzi, podróżować, dobrze się bawić – a na to pozwala mi fotografowanie. Czasem trochę kreuję rzeczywistość, czasem podpatruje i fotografuje z ukrycia.

Największą radość daje mi fotografowanie ludzi. Możesz więc u mnie zarezerwować różne sesje – dziedziny które uwielbiam:

SESJE KOBIECE

SESJE WIZERUNKOWE

SESJE CIĄŻOWE I RODZINNE

SESJE DLA PAR

sfotografuje też reportaż z TWOJEGO ŚLUBU lub TWOJEJ UROCZYSTOŚCI RODZINNEJ, a także IMPREZY FIRMOWEJ!

Jak to się zaczęło?

Pomysłów na siebie miałam od dziecka milion na minutę i do każdego podchodziłam poważnie. Chciałam być listonoszem, piosenkarką, prywatnym detektywem, weterynarzem, albo prowadzić własne biuro. Na etapie listonosza – roznosiłam listy mojej rodzinie, piosenkarki – nagrywałam piosenki na kasety (o zgrozo!), prywatnego detektywa – zrobiłam sobie legitymację, sztucznego wąsa i prowadziłam śledztwa…..

Pierwszy aparat?

Kompakt na klisze z Makro, na który zbierałam drobniaki od rodziców chyba z pół roku. Głównym obiektem moich fotografii był mój puchaty kot pers Daniel.

Gdy miałam 16 lat, złapałam za aparat podczas ślubu mojego brata i tak już zostałam za obiektywem do dziś.

Mam w sobie dużo energii moje zdjęcia więc są pełne kolorów i energetyczne, ale też ciepłe i naturalne.

Będę niezmiernie szczęśliwa, jeśli to właśnie mi powierzycie uwiecznienie dnia swojego ślubu, wykonanie sesji kobiecej, rodzinnej lub sfotografowanie jakiejś ważnej uroczystości.

 

Nie spotykamy się przypadkiem, dlatego z niecierpliwością czekam na moment kiedy spojrzę na Ciebie przez obiektyw mojego aparatu!

 

 

Cały czas rozwijam się, szkolę i nabywam wiedzę: 

  • Roczny kurs fotografii analogowej i wywoływania zdjęć w ciemni  – aby poznać tajniki pierwszej fotografii.
  • Dwuletnia Policealna Szkoła Fotograficzna im. Jerzego Hejbera (z tytułem plastyk – fotograf) (2008-2010)- aby zgłębić podstawy i nabyć pewności w fotografowaniu
  • Kurs Liturgiczny – zezwolenie na fotografowanie podczas uroczystości sakralnych w kościołach – aby wiedzieć jak się zachować, co wolno, a czego nie – podczas gdy robię zdjęcia na Waszych uroczystościach takich jak ślub, I komunia Św., czy chrzest Św.
  • Policealna Szkoła – grafika komputerowa (z tytułem Grafik DTP) – aby lepiej obrabiać Wasze zdjęcia, aby składać albumy, aby przygotowywać sobie materiały reklamowe itp.
  • Boring Workshop 3 (2019)- spotkanie i szkolenie pod okiem niesamowitych najważniejszych ludzi ze świata fotografii ślubnej – Ross Harvey, Benj Haisch, York Place Studios, oraz Aga Tomaszek, White Smoke Studio, a także mistrzyni portretu Paulina Duczman.
  • Warsztaty Fotografii Ciążowej z Iwoną Weiss (2019)– Sigma Road Show – aby wiedzieć jak pięknie fotografować Panie, które spodziewają się dzidziusia
  • Ślubny Workshop u Łukasza Sienkiewicza (2019) – aby bardziej świadomie budować markę, odświeżyć sposób pracy z parą na sesji, dowiedzieć się czegoś o obecnych trendach w postprodukcji itp.
  • Złodziejewo WORKSHOP Z MISTRZEM Dan Hecho (2022) – aby przyjrzeć się kobiecemu pięknu, światłu i zainspirować od mistrzafotograf