FOTOGRAF ŚLUBNY – TRÓJMIASTO I OKOLICE


 

Wasz Dzień na pewno będzie wyjątkowy, gdyż będzie to Wasz dzień, dzień w którym Wy, Wasza rodzina i przyjaciele spotkacie się, aby świętować Waszą miłość. Jeśli będę mogła Wam wówczas towarzyszyć, a przy tym złapać radość, śmiech a czasem łzy wzruszenia będę zachwycona!

 

Fotograf na ślub Gdynia

 

Fotografia ślubna pozwala na ogromną różnorodność. Zarówno reportaż, jaki i pozowane sesje portretowe – fotograf ślubny musi sprawnie poruszać się we wszystkich dziedzinach fotografowania. Jeśli szukasz elastycznego i żywiołowego fotografa na ślub w Gdyni, Gdańsku, Sopocie (Trójmieście) jak i okolicach to trafiłeś/łaś idealnie. Jeśli masz ślub na Kaszubach, ucieszę się jeszcze bardziej 🙂

 

 

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się ile kosztuje fotograf na ślub – napisz coś więcej o swoim ślubie i poproś o pdf z wyceną!

Oferta zawiera podstawowe pakiety, jednak możliwe są także inne, dopasowane specjalnie do Twoich potrzeb opcje, oraz domówienie poszczególnych elementów oferty – Pytaj!

 


 

 

 

FAQ – czyli wszystko o co chcesz zapytać! 

Jakie są moje zdjęcia?
Są energetyczne, kolorowe, pełne radości i wzruszenia. Lubię kolor, lubię się nim bawić. Ale stawiam też na ponadczasowość, gdyż chce stworzyć Wam pamiątkę na całe życie, a nie tylko nadchodzący sezon, podczas którego trendy zmienią się kilkukrotnie. Dlatego dbam o klasyczne kadry i pozy, które po oprawieniu w ramki, każda babcia lub ciocia dumnie postawi na komodzie.
W dniu ślubu to Wy jesteście najważniejsi, ale bardzo pilnuje, żebyście wśród swoich wspomnień znaleźli zdjęcie każdego gościa, a w szczególności najbliższych Wam osób.

W jaki sposób przygotowuje zdjęcia?
Zdjęcia jakie otrzymujecie są w pełnej rozdzielczości, bez znaków wodnych i logotypów. Po selekcji fotografie, zostają poddane obróbce, na którą składa się korekta kolorystyki, kadrów, kontrastu, jasności.

Co można domówić do pakietu?
Jeśli potrzebujesz dodatkowych albumów dla swoich rodziców/dziadków lub świadków istnieje możliwość domówienia pojedynczych albumów lub ich pakietów.

Jak zarezerwować usługę?
Nic prostszego! Po sprawdzeniu dostępności terminu umówimy się na kawę/herbatę! Pokażę Wam te piękne albumy, o których mowa w ofercie i podpiszemy umowę! Wtedy będziecie pewni, że ja wraz z moim aparatem na ten jeden dzień jestem do Waszej dyspozycji! 🙂

 


Ofertę możesz znaleźć też tutaj: <kliknij w logo>
FOTOGRAFIA MIŁOŚCI - VESPERR STUDIO - Z ENERGIĄ I UŚMIECHEM <3


 

ZOBACZ SESJE:

Ślub Martyny&Przemka Hotel nad Wisłą